Innowacyjne rozwiązania architektoniczne
Pasja w tworzeniu nowych przestrzeni
Budujemy wśród natury
Budujemy wśród natury

Dziennik budowy

  Najmłodszych mieszkańców Osiedla Natura zapraszamy do  odwiedzenia oraz wypróbowania wszystkich urządzeń  przeznaczonych do zabawy na nowo wybudowanym placu!Więcej
III etap inwestycji na Osiedlu Natura. Wkrótce ruszy budowa bloku, w którym znajdzie się 160 mieszkań. Nowo planowana inwestycja będzie zawierać innowacyjne rozwiązanie nie stosowane do tej pory w Ostrołęce.

Więcej
Wkrótce rozpoczniemy prace przy budowie parku z placem zabaw. Miejsce to będzie poświęcone pamięci poety Zbigniewa Herberta.

Więcej
Miło nam poinformować, że jesteśmy partnerem Centrum Integracji Społecznej w Ostrołęce
Więcej
Panująca epidemia koronawirusa w sposób znaczący wpływa na branże budowlaną. Ograniczenia spowodowane SARS-CoV 2 mocno utrudniają również prowadzenie prac przy budowie nowego bloku w ramach II etapu Inwestycji Osiedle Natura. Od marca musimy zmagać się z wieloma różnego rodzaju problemami.

Więcej
Nowoczesność w otoczeniu przyrody – tym jest Osiedle Natura. Kojące sąsiedztwo lasu oraz bujnej zieleni czyni z natury naszą wizytówkę. To wszystko, wraz z planowanym dużym placem zabaw i parkiem linowym, zapewni mieszkańcom odpoczynek i relaks po męczącym dniu w pracy czy w szkole.

Więcej
Ponownie odwiedziliśmy plac budowy Inwestycji „Osiedle Natura - II etap”. Zobaczcie co nowego wydarzyło się na budowie. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z terenu inwestycji.
 

Więcej

Przedstawiamy Państwu filmik z zakończonego I etapu Inwestycji Osiedle Natura w Ostrołęce - Blok 1. Zapraszamy do oglądania


Więcej
Obecnie w trakcie wykonania są instalacje sanitarne, elektryczne oraz elewacja zewnętrzna. Ku końcowi maja sie również prace związane z wykonaniem stropodachu wentylowanego z płyt kortkowych, nie wielu deweloperów decyduje się na takie rozwiązanie ze względu na wysokie koszty oraz pracochłonność, ale dach taki posiada szereg zalet np. chroni wnętrze mieszkalne przed zawilgoceniem oraz przegrzaniem.

Więcej
W minionym tygodniu zakończyliśmy prace związane z wykonaniem ostatniego stropu w budynku nr 1

Więcej