Innowacyjne rozwiązania architektoniczne
Pasja w tworzeniu nowych przestrzeni
Budujemy wśród natury
Budujemy wśród natury

Dziennik budowy

Obecnie w trakcie wykonania są instalacje sanitarne, elektryczne oraz elewacja zewnętrzna. Ku końcowi maja sie również prace związane z wykonaniem stropodachu wentylowanego z płyt kortkowych, nie wielu deweloperów decyduje się na takie rozwiązanie ze względu na wysokie koszty oraz pracochłonność, ale dach taki posiada szereg zalet np. chroni wnętrze mieszkalne przed zawilgoceniem oraz przegrzaniem.

Więcej
W minionym tygodniu zakończyliśmy prace związane z wykonaniem ostatniego stropu w budynku nr 1

Więcej
W minionym tygodniu zakończyliśmy prace związane z wykonaniem ostatniego stropu w budynku nr 1

Więcej
Zapraszamy do obejrzenia przykładowych wizualizacji oraz rzutów 3D lokali nr 14 i 35.

Więcej
Tydzień temu zakończone zostały prace związane z zalaniem stropu nr 3, aktualnie trwają prace szalunkowe, murarskie oraz przygotowanie do wykonania stropu nr 4. Wkrótce kolejne relacje z budowy.

Więcej
W grudniu zakończyliśmy zalewanie drugiego stropu. Obecnie jesteśmy na etapie przygotowań do zalania stropu trzeciego.
Więcej
Zakończyliśmy wylewanie pierwszego stropu. Zaczynamy piąć się w górę.

Więcej
Rozpoczęliśmy przygotowania do wykonania stropu nad garażem podziemnym. Prace polegają na ułożeniu szalunków oraz wykonaniu zbrojenia stropu.  
Więcej
Tak na co dzień wyglądają prace przy naszej inwestycji. Materiały z kolejnych etapów będziemy umieszczać na naszym profilu na Facebook oraz na stronie inwestycji. Do zobaczenia
Więcej
Zakończyliśmy kolejne prace związane m.in z hydroizolacją scian fundamentowych, wykonaniem instalacji wodnych i kanalizacyjnych. Aktualnie wykonywana jest posadzka w garażu równolegle trwają przygotowania do wykonania stropu.

Więcej
Drodzy przyszli i obecni klienci, zbliżamy się do końca etapu II naszej inwestycji. Obecnie trwają prace przy wykonaniu izolacji cieplnej oraz przeciwwilgociowej fundamentów oraz ścian fundamentowych.

Więcej